Amerikan Oto Servis Hizmetlerimiz

New Garage alanlarında tecrübe sahibi uzman personeli ve teknolojik ekipmanlarıyla aracınızın ihtiyacı olan tüm servis ve bakım hizmetlerini titizlikle uygulamaktadır.

Firmamız Amerikan üretimi otomobiller olan Chrysler - Chevrolet - Jeep - Cadillac - Lincoln - Dodge - Cadillac ve Ford marka araçların bakım ve onarımlarını tecrübeli ekibiyle gerçekleştirmektedir. New Garage olarak ilkemiz daima kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

İleri teknoloji ile donatılmış Amerikan oto servisimizde araçlarınızın periyodik bakımları esnasında tüm elektronik ünitelerinin arıza hafızaları ve fonksiyonları kontrol edilmekte, gerekli müdahaleleri parça değişimi gerekmiyorsa ve geçici elektronik arızaysa Amerikan oto servisimizde yapılmakta, eğer parça değişimi gerekiyorsa müşterimizin onayı alınarak orijinal yedek parça değişimi Amerikan üretimi (Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, GMC, Jeep, Lincoln, Pontiac, Cadillac) aracınızda gerçekleştirilmektedir.

Değişik zamanlarda yaşanabilecek elektromekanik problemler arasında, elektrikli cam, uzaktan kumandalı merkezi kilit, gösterge tablosu ve bilgi ekranı arızaları, aydınlatma sistemi, airbag, fren sistemi arızaları (ABS, ASC, DSC), havalı süspansiyon sistemleri, turbo ve yakıt sistemi arızaları, park mesafe kontrol sistemi ve diğer tüm elektrik-elektronik araç problemleri, Diagnoz test cihazı yardımı ile tespit edilip onarımları, yeni takılan parçalar için araca uygun olarak kodlanması ve sistemlere tanıtılıp uygun hale getirilmesi New Garage Ankara Şaşmaz Amerikan Oto Servisimizde sağlanmaktadır.